جستجوی پزشکان

دانشکده دندانپزشکی مشهد

پنجشنبه 07 بهمن 1395

معاون اداری و مالی دانشکده دندان‌پزشکی مشهد گفت: این دانشکده طبق آخرین ارزیابی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جزو سه دانشکده برتر در سطح کشور شناخته شده است.
دکتر رضا زارع محمودآبادی افزود: هم اکنون دانشکده‌های دندان‌پزشکی شهید بهشتی، تهران و مشهد سه دانشکده برتر این حوزه در ایران هستند.
وی ادامه داد: دانشکده دندان‌پزشکی مشهد با سابقه پنجاه سال فعالیت هم اینک یکی از بزرگترین، معتبرترین و قدیمی‌ترین دانشکده‌های دندان‌پزشکی در ایران است که در فضایی به مساحت شانزده هزار متر مربع فعالیت دارد.

معاون اداری و مالی دانشکده دندان‌پزشکی مشهد گفت: سالانه ۱۰۰ دانشجوی جدید در این دانشکده پذیرش می شوند که ۲۵ نفر آنها مربوط به رشته‌های تخصصی هستند.
وی رشته‌های تخصصی دایر در دانشکده دندان‌پزشکی مشهد را شامل آسیب شناسی دهان، فک و صورت، رادیولوژی دهان، فک و صورت، جراحی دهان و فک صورت، درمان ریشه، پریودنتیکس، پروتزهای دندانی، دندان‌پزشکی کودکان، ارتودنسی، بیماری‌های دهان و تشخیص، دندان‌پزشکی جامعه‌نگر و دندان‌پزشکی ترمیمی و زیبایی برشمرد.
دکتر محمودآبادی افزود: کلینیک ویژه این دانشکده داندانپزشکی مشهد نیز به عنوان بزرگترین مجموعه در نوع خود، بیشترین تعداد مراجعه‌کنندگان را در بین کلینیک‌های ویژه دانشکده‌های دندان‌پزشکی کشور دارد.

وی ادامه داد: در کلینیک ویژه دانشکده دندان‌پزشکی خدمات تخصصی توسط دندان‌پزشکان در رشته های تخصصی مختلف به مردم و مراجعان در نوبت عصر ارائه می‌شود.
معاون دانشکده دندان‌پزشکی مشهد گفت: روزانه هزار بیمار در دانشکده دندان‌پزشکی مشهد پذیرش می‌شوند که نیمی از آنها در کلینیک ویژه این دانشکده و در نوبت عصر خدمات رسانی می‌شود. وی تعداد یونیت‌های فعال در دانشکده دندان‌پزشکی مشهد را نیز ۲۰۰ یونیت دندان‌پزشکی عنوان کرد.

ارسال شده در بلاگ