جستجوی پزشکان

دلنوشته های دندانپزشکان

خدمت به طبقه محروم معلولین

اقای دکتر حدادیان

ممنون از اینکه باعث شدین بتوانم حتی ساعتی از هفته خودم را به طبقه محروم هموطنانم کمک کنم.

آقای دکتر منصف

آرزویی بود که به حقیقت پیوست. خدمت به معلولین خدمت به رسول ا… است.

آقای دکتر رجایی

خدا را شاکرم که این لطف را به من داد که بتوانم قسمتی از وقت خود را در خدمت هم وطنانم که نیازمند هستند بگذرانم. امیدوارم این توفیق را تا روزی که میتوانم کار کنم داشته باشم.

آقای دکتراکبر فلاح رستگار

به نام ایزد منان برای رضای خدا

آقای دکتر ملازم

فکر کنم بیشتر بخاطر عادت است که می آیم

آقای دکتر سلامی

عبادت به جز خدمت خلق نیست به تسبیح و سجاده و دلق نیست

آقای دکتر شهابی( متخصص بیهوشی)

من دندانهای کودکان را ترمیم میکنم و از هر کدام از بچه ها چیزهای جدیدی یاد میگیرم. یکی از بچه ها وقتی من مشغول کار هستم مرتب خدا را شکر میکند طوری که گاهی مجبور می شوم به او بگویم صحبت نکند. از او یاد گرفتم که من در شکر خداوند در مقابل او کم توان هستم و در واقع من کم توان هستم. وقتی اینجا هستم حالم خوب است و از بچه ها و محیط کار انرژی میگیرم.

خانم دکتر ترانه موحد

من جهت کمکی هر چند ناچیز به هموطنان عزیز توتخواه روزی از هفته را به این کار اختصاص داده ام.

خانم دکتر مولوی

خداوند منان را شاکرم که توفیق خدمت به هموطنان عزیزم هر چند در طی مدت کوتاه را به من اعطا کرد. فقط امیدوارم نعمت سلامتی را از هیچ کس دریغ نکند.

آقای دکتر ارجمند

برای کمک و یاری به همنوعان و کم توانان میهن عزیزمون که شاید عنصری کوچک اما مفید باشیم.

آقای دکتر محزون

انجام یک کار خدا پسندانه و رضایت خداوند متعال. کمک به کسانی که قدرت پرداخت هزینه درمان را ندارند و و درمان کسانی که شاید به جز این مکان جای دیگری برای درمان نداشته باشند. انشاا… مورد قبول حق واقع گردد.

آقای دکتر روح بخش

خدای بزرگ را شاکرم که نعمت سلامتی را به من داد تا در پناه او، خدمت هر چند کوچک به همنوعان معلولم بنمایم. یک نیم روز در هفته، فارغ بودن از انتفاع مادی برای کارهایی که هر روزه انجام میدهیم، احساس خوبی به من میدهد و همیشه بانی خیر که من را با اینجا اشنا کرد دعا میکنم.

آقای دکتر مظلوم الحسینی

 

کار برای افرادی که دستشان بعلت جبر زمانه از زمین و اسمان کوتاه است انگیزه بنده بوده است. در کنار این حصول ارامش ذهنی و کار جمعی با دوستان مثل دکتر حمامی، دکتر پور محمد، شکوه کریمی، دکتر جلالیان و پرسنل خونگرم و مهربان مجموعه لذت بخش است.

آقای دکتر مهدی اشجعی

 

انجام درمان دندانپزشکی جهت کودکان معصوم دارای محدودیتهای جسمی- ذهنی کار بسیار مشکل است، که در واقع همین مشکل بودن ان را برای من زیبا کرده است. ممنونم از خدای مهربان که توفیق خدمت به این دسته از کودکان را به من عطا نموده و امیدوارم تا زنده ام این توفیق سلب نشود.

خانم دکتر غزاله ابوالفتحی

 

حق تعالی را شاکرم که به جهت نعمت سلامتی و بر خورداری از زندگی و خانواده ای سالم، این منت را بر من نهاد که بتوانم قدمی هر چند خیلی کوچک در راستای خدمت به نیازمندان فارغ از هر گونه چشم داشتی بردارم. خداوند به مسببین اجر و پاداش اخروی عنایت فرماید.

آقای دکتر قوامی

حضور در محیطی سرشار از انرژی مثبت، بیمارانی که قطعا انسانهای بهشتی و پاک میباشند و همکاران بسیار دوست داشتنی و مهربان قطعا لطف خداوند است که نصیب من شده است یک روز در هفته انرژی و روحیه شادمانی و نشاط برای کل هفته به دست می اورم و از این بابت از خداوند مهربان سپاسگزارم.

خانم دکتر سحر مکارم

خداوند بزرگ نعمتهای فراوانی به ما داده است که باید برای همه انها از درگاه الهی سکر گذار باشیم. از نظر بنده این بهترین راه برای شکر گذاری از نعمت سلامتی است که بتوانیم برای بندگان نیازمند قدم کوچکب برداریم.امیدوارم این مسیر همچنان پاینده و برقرار باشد.

آقای دکتر مجید ذاکری

توفیقی حاصل شد، دستوری رسید اطاعت امر شد. امیدوارم این راه برای همگان باز باشد.

آقای دکتر برادران

انجام وظیفه و رسالت پزشکی، هدف اینجانب بوده که البته این مرکز راهگشا بوده است. امیدوارم سیستم های دولتی و غیر دولتی بتوانند هر چه بیشتر از نیروهای خادم پزشکی جهت درمان و سلامت مردم استفاده کنند.

آقای دکتر جلالیان

آرزوئی بود که به حقیقت پیوست. خدمت به معلولین خدمت به رسول ا.. است. مادرم مدت 30 سال خدمتگذار معلولین بهزیستی بوده با این فضا آشنا و در این فضا برزگ شده و از این بابت خوشحالم. انشاا.. مورد قبول ایزد منان واقع شود.

آقای دکتر علی رجایی

به عنوان بخش کوچکی از تعهد خدمت به وطن و هموطنان چه معلول و سالم در نظر گرفتم.

آقای دکتر رادمان

آرزو و انگیزه هر دندانپزشک برای کار و خدمت به بیماران و از بین بردن درد بیماران می باشد که به لطف خداوند متعال سعادت این را داشتم که در خدمت معلولین عزیز باشم.

خانم دکتر کاووسی

به یاد پروردگارم

این کار نه لطف است و نه چیز دیگر. فقط وظیفه ام است که اگر انجام ندهم بی مسئولیت و بی تفاوت ام . امیدوارم کارم را درست انجام دهم به یاری پر وردگارم.

خانم دکتر اسماعیلی